Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

Arī šovasar Domus VX un Pinotex Facade Lasur īpaša cena un bezmaksas tonēšana

20.06.16

Vasara ir koka fasāžu krāsošanas laiks, tāpēc līdz pat augusta beigām pie mums īpašs piedāvājums izcilai krāsai koka fasādēm un lieliskam lazējošajam koksnes aizsardzības līdzeklim, kas pasargā arī pret laika apstākļu iedarbību.

Domus VX+ un Pinotex Facade Lasur ne tikai īpaša cena, bet arī tonēšana bez maksas.

Piedāvājumu izmanto "Krāsu grupa" veikalos Rīgā, Ventspilī, Daugavpilī.

Akcija spēkā no 10.06.2016. līdz 30.08.2016.

Par akcijas produktiem:

Par DOMUS VX+:
Uz ūdens bāzes veidota eļļas krāsa koka virsmām. Tās sausnas saturs ļauj iegūt efektīvu un pret laika apstākļu iedarbību izturīgu virsmas pārklājumu arī ar mazāku krāsas kārtu skaitu. Eļļas krāsa stingri sasaistās ar pamatvirsmu, tāpēc nav nepieciešams lietot gruntskrāsu. Izstrādājumam ir raksturīga augsta krāsas un spīduma stabilitāte, kā arī laba izturība pret mitrumu un stiprām temperatūras svārstībām. Satur aktīvās koksni aizsargājošas vielas, kas pasargā virsmu no pelējuma sēnēm un ūdensaugiem. Krāsu ērti uzklāt uz virsmas, un tā labi izlīdzinās. Tonējama plašā krāsu gammā.

Vairāk informācijas par produktu šeit: 
http://krasugrupa.lv/krasas/krasas_arejas_apdares_darbiem/krasas_koka_fasadem/domus_vx

Par PINOTEX FACADE LASUR:
Pinotex Facade Lasur ir dekoratīvs koksnes aizsarglīdzeklis, kas pasargā koka virsmas pret laikapstākļu iedarbību. Pateicoties īpašajai kombinētajai saistvielai, šis līdzeklis uz koksnes veido elastīgu un UV izturīgu glazūru jeb aizsargplēvi. Produkta sastāvā ir aktīvās vielas, kas novērš pelējuma veidošanos un alģu izplatīšanos.
Šis produkts ir ir paredzēts jaunu un iepriekš ar ūdenī šķīstošiem koksnes aizsarglīdzekļiem apstrādātu koka virsmu apdarei, veicot ārdarbus. Ar to var apstrādāt gan ēvelētas, gan zāģētas virsmas. Nav lietojams ar sēnīšu slimībām vai koksnes kaitēkļiem bojātas koksnes apdarei.


Vairāk informācijas par produktu šeit: 
http://krasugrupa.lv/krasas/koksnes_aizsardzba/pinotex_facade_lasur

 

« Back

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive