Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

Jaunums! Sadolin EasyCare netīrumus atgrūdoša krāsa sienām

24.04.17

Tas ir kaut kas vairāk par parastu apdares krāsu sienām! To ir viegli uzklāt uz virsmas, tā atgrūž netīrumus, ir izturīga pret triecieniem, skrāpējumiem un nodilumu un tīrot nezaudē ne krāsas toni, ne spīdumu. To visu nodrošina jaunā Sadolin EasyCare krāsa sienām.


Nokrāsojot mājas sienas ar produktu Sadolin EasyCare, lielā mērā tiks atvieglota šo virsmu tīrīšana. Tā kā krāsas sastāvā ir vasks, apstrādātā virsma iegūst ūdeni un netīrumus atgrūdošas īpašības, un tos nelielos netīrumus, kas paliek uz virsmas, bez kādām pūlēm var noņemt ar mitru lupatu.

Netīru sienu tīrīšana vēl nekad nav bijusi tik viegla!

  • Ar produktu «Sadolin EasyCare» pārklātas virsmas ir hidrofobas, tas ir, ūdens tās neslapina. Šādas virsmas neveido ar ūdeni ķīmiskās saites, tāpēc uz tām nonākušais ūdens vienkārši notek lejā, atstājot uz virsmas tikai atsevišķus pilienus. Tā kā starp pilienu un pamatvirsmu ir ļoti mazs saskares laukums, to viegli notīrīt ar mitru lupatu.
     
  • Matētā krāsa sienām «Sadolin EasyCare» uz virsmas veido 10x izturīgāku aizsargslāni salīdzinājumā ar parastajām krāsām. Tieši tāpēc varam ieteikt produktu «Sadolin EasyCare» izmantot gan dzīvojamās istabās un bērnistabās, gan priekšnamos, virtuvēs un gaiteņos, kā arī sabiedriskās telpās, kurās nepieciešama bieža mazgāšana, piemēram, skolās un bērnudārzos. Lietojot tehniskos terminus, tā nozīmē 1.klases izturību pret mitro tīrīšanu (ISO 11998).
     
  • Krāsu toņi rada īpašu ietekmi, un tiem ir ļoti būtiska nozīme mūsu ikdienas dzīvē. Izmantojot krāsu «Sadolin EasyCare», nevajag pieļaut kompromisus attiecībā uz toņu izvēli, jo produkts ir pieejams pilnā pamatkrāsu klāstā. Gaismizturīgo pigmentu dēļ krāsas spilgtais krāsas tonis virsmai saglabājas daudzus gadus pat pēc daudzkārtīgas tīrīšanas.

« Back

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive