Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

Sadolin Gada Krāsa 2018: Heart Wood

27.10.17

Šo silto pelēcīgi sārto nokrāsu ir izvēlējušies AkzoNobel Globālā estētikas centra krāsu tendenču eksperti kopā ar dizaina speciālistiem un sociālās attīstības tendenču pārzinātājiem.

“Mēs pievērsām uzmanību tam, ka visā pasaulē dzīvojamām telpām vairāk nekā jebkad iepriekš ir nepieciešamas siltas un maigas krāsas. Tieši tāpēc iepazīstinām ar nokrāsu, kas piemīt kodolkoksnei – Heart Wood. Atkarībā no izvēlētās krāsu paletes šis tonis rada izsmalcinātu vidi vai mājīgu atmosfēru un tajā pašā laikā piepilda ar enerģiju” – Helēna van Genta, radošā direktore, AkzoNobel Globālais estētikas centrs.

 

Heart Wood toņu paletes ir nomierinošas, maigas un aicinošas. Ar tām ir iespējams radīt vidi, kurā noslēgties no ārpasaules un atgūt spēkus.

“Dzīve kļūst ātrāka, tāpēc ir laiks nospiest pauzi” saka Helēna van Genta. “Mūsu mājām ir jābūt vietai, kur mēs varam “izslēgt” troksni, kur mēs varam izkopt savas vērtības un uzlādēties. Un krāsa var spēlēt nozīmīgu lomu, radot līdzsvaru starp ārējo stresu un iekšējo mieru. Mūsu Gada Krāsa 2018 patiesi atspoguļo mirkļa noskaņu. Heart Wood un tās četras papildinošas toņu paletes palīdzēs sasniegt patiesu un unikālu vidi mājās, radot drošību un pārliecību, radot viesmīlību visiem.”

Papildus informācija: www.sadolin.lv

« Back

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive