Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

KRĀSAS

AKCIJA

Krāsu Grupa piedāvā iespēju iegādāties preces par noliktavas cenām. Sīkāka informācija par precēm ir pieejama mūsu veikalos Rīgā, Ventspilī un Daugavpilī.

Soodus

Amello darvas lazūra

Izgatavota no linsēklu eļļas, priedes darvas un terpentīna. Lazūra veido ūdensnoturīgu slāni pasargājot koksni no mitruma, trupes un kukaiņu ietekmes. Piedod koka virsmai caurspīdīgu, brūnu toni izceļot koksnes tekstūru.
Iepakojums: 1L; 5L; 10L; 20L.

  • Pielietojama koka jumtiem, laivām, guļbaļķu būvēm, impregnētam un termiski apstrādātam kokam
PRODUKTA CENA
1L EUR 5,57.-
5L EUR 25,34.-

"MĒNEŠA PIEDĀVĀJUMS"

Virsmas sagatavošana: pstrādājamai koksnes virsmai jābūt tīrai, sausai. Koksnes mitrumam jābūt zem 15%, gaisa mitrumam zem 80%. Vecas koka virsmas attīrīt no liekām substancēm.
Uzklāšana: Pirms lietošanas un lietošanas laikā labi sakratīt. Nav vajadzīgs atšķaidīt. Patēriņš 3-5m2/L koka jumtiem, šindeļiem; 5-10m2/L gludām koka virsmām. Uzklāt uz virsmas ar otu vai audumu un ļaut uzsūkties ~ 1 stundu. Notīrīt lieko, neuzsūkušos lazūras daudzumu. Ļaut nožūt 1-7 dienas atkarībā no laika apstākļiem un koka sugas. Koksnes virsmu uzpulēt pirms nākamās kārtas. Klāt 1-4 kārtas, atkarībā no koksnes virsmas kvalitātes un lietošanas nolūka. Koksnes galiem uzklāt īpaši rūpīgi. Atjaunojošu lazūras kārtu var uzklāt pēc 1 gada, ja nepieciešams. Nav piemērota lakotām vai krāsotām virsmām. Lietošana citiem mērķiem nav rekomendēta.
Žūšana: uzklāta plānā kārtā 1-7 dienas ( 20 ºC ) atkarībā no laika apstākļiem un koka sugas.

Drošība: Koksnes skaidas un audums, kas bijis saskarē ar produktu var pašaizdegties, tamdēļ - pirms izmešanas tie jāsamitrina aizvērtā traukā ar ūdeni vai nekavējoties jāsadedzina. Tukšā un izžuvusī tara jāiznīcina atbilstoši vietējām instrukcijām. Nepieļaut un novērst noplūdes iespējas kanalizācijā, augsnē un ūdeņos. Izlijušu šķidrumu savākt ar nedegošām, absorbējošām vielām (piemēram, smiltis, zeme). Savākt atbilstošos konteineros atbilstoši vietējām instrukcijām. Šķidruma atliekas jānogādā bīstamo atkritumu savākšanas vietās. Tara iznīcināma kopā ar citirm mājas atkritumiem.
Glabāšana: var uzglabāt neapkurināmās telpās.

« Atpakaļ

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive