Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

KRĀSAS

Krāsas ārējās apdares darbiem - Krāsas koka fasādēm

Uus

PANORAMA

Krāsa koka logiem un durvīm

  • Ātri žūstoša, ūdenī šķīstoša krāsa koka virsmām
  • Veido elastīgu un pret laika apstākļu iedarbību izturīgu krāsas pārklājumu
  • Tonējama
PRODUKTA CENA
1L .-
2,5L .-

Ūdenī šķīstoša logu un durvju krāsa, kam piemīt ļoti laba izturība pret laika apstākļu iedarbību. Krāsa viegli klājas uz virsmas, labi izlīdzinās un nenotek. Produkta ātrā žūšana ļauj vienas darba dienas laikā nokrāsot virsmu divas reizes. Krāsai ir laba segtspēja, tā faktiski ir bez smaržas un veido uz virsmas gludu, viegli tīrāmu krāsas pārklājumu. Unikālā sastāva dēļ produktam ir labāka spīduma un toņa noturība nekā parastajām logu krāsām. Krāsa tonējama pasteļkrāsu gammā un satur koksni aizsargājošas aktīvās vielas, kas novērš pelējuma izplatīšanos uz krāsotās virsmas.

Produkts ir paredzēts koka loga rāmju, durvju un durvju aplodu, kā arī nožogojuma dēļu krāsošanai.

Krāsa ir piemērota jaunas un iepriekš krāsotas koka virsmas apdarei.
Pamatvirsmai jābūt sausai un tīrai, koksnes mitrumsaturam - mazākam par 18%.
Ar sausu suku vai siltu ūdeni no virsmas jānoņem putekļi, netīrumi un tauki. Stipri piesārņotas virsmas tīrīšanai var izmantot mazgāšanas līdzekli «Cleaner». Sārmu tīrīšanas līdzeklis veco krāsas virsmu padara matētu, tādējādi uzlabojot jaunās krāsas kārtas adhēziju.

Uz virsmas esošais pelējums un organiskās vielas jānoņem ar mitru suku vai sūkli, pēc tam virsma jānomazgā ar līdzekli «Bio-Cleaner». Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma kārtīgi jānoskalo ar tīru ūdeni, un tai jāļauj nožūt.
Vecā atdalījusies krāsa jānoņem ar skrāpi, ar spīdīgu krāsu pārklāta virsma viegli jānoslīpē ar smilšpapīru. Loga rāmju asās malas jānoslīpē ar smilšpapīru, līdz tās iegūst vairāk noapaļotu formu. Zaru vietās jānoņem sveķi (mehāniski vai ar lakbenzīnā piesūcinātu lupatu), vajadzības gadījumā nolakojot ar speciālu laku zaru vietām. Bojātas koka detaļas jānomaina ar jaunām. Koka detaļu piestiprināšanai ieteicams izmantot cinkotas naglas un sastiprināšanas saspraudes. lietojot iepriekš neapstrādātas naglas/saspraudes, pirms koka virsmas beigu krāsošanas
tās atsevišķi jāapstrādā ar pretkorozijas līdzekli.

Datu drošības lapa (704 Kb)

Tehniskais apraksts (822 Kb)

« Atpakaļ

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive