Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

Par mums

"Krāsu Grupa" ir uzņēmums, kas specializējas apdares materiālu tirdzniecībā. Vēlamies piedāvāt savas nozares labākos un profesionālākos pakalpojumus. Vēlamies būt vadošais krāsu tirgotājs Latvijā, uzticams un drošs partneris saviem klientiem. Tikai ar šauru specializāciju varam piedāvāt labāko saviem klientiem.

"Krāsu Grupa" klienti ir būvniecības un apdares uzņēmumi, mēbeļu ražotāji, arhitekti, kā arī dizaineri, individuālie klienti un citi veikali.

Piedāvājam plašu labas kvalitātes apdares materiālu izvēli - krāsas, lakas, pildvielas, līmes, spraugu aizpildītājus, kā arī krāsošanas piederumus, līmlentes, darbarīkus un citus palīglīdzekļus. Pamatojoties uz savām zināšanās un ilgstošo pieredzi, palīdzam klientiem atrisināt visus ar iekšējo un ārējo apdari saistītos jautājumus.

"Krāsu Grupa" apkalpos Jūs savā veikalā Rīgā (Džutas ielā 9), Ventspilī (Ģertrūdes ielā 17), Daugavpilī (18.novembra ielā 127A) un pie mūsu sadarbības partneriem visā Latvijā.

Zīmols "Sadolin Krāsu Grupa" norāda uz sadarbību ar rūpnīcu "Sadolin". Krāsu ražošanas nozarē esam apvienojuši "Krāsu Grupa" labās tirdzniecības prasmes (kopš 1999. gada) un pasaules lielākā krāsu ražošanas koncerna pieredzi. Rezultāts ir nodrošināta kvalitāte.

Apkalpojam savus klientus jau desmit gadus un apzināmies, ka mums ir liela pieredze.

Drošs sadarbības partneris krāsošanā - Tava "Krāsu Grupa"

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive