Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

Partneri

"Krāsu Grupa" ir specializējusies piedāvāt vislabākos risinājumus profesionālajiem, industriālajiem un DIY (Do It Yourself) jeb "dari pats" klientiem. Mēs labi pārzinām piedāvātos produktus un varam sniegt padomu un rekomendācijas. Mēs radīsim risinājumu atbilstoši klienta vajadzībām.

 

 

Akzo Nobel
AKZO NOBEL - holandiešu un zviedru ķīmiskais koncerns, ir viena no pasaules lielākajām ķīmiskās rūpniecības firmām, kas strādā 80 valstīs un nodrošina darbu 66.000 cilvēku.

Uzņēmums piedāvā plašu apdares materiālu sortimentu, tai skaitā koksnes dekoratīvos aizsarglīdzekļus PINOTEX, krāsas, lakas, tepes, līmes, izlīdzināšanas maisījumus utt.

  


 

 

Sika Baltic

CASCO un SYNTEKO izstrādājumi tiek pārdoti Igaunijā no 1993. gada, bet Zviedrijā to izgatavošana saistās ar 1928. gadu (CASCO) un 1945. gadu (SYNTEKO). Piedāvātās lakas, eļļas, līmes, izlīdzināšanas maisījumi, hermetizējošās vielas u.c. izstrādājumi tiek ražoti Zviedrijas un Vācijas rūpnīcās.

 


 

 

 

Henkel

Henkel tirgū pārstāv tādus zīmolus kā Loctite rūpnieciskās līmes un blīvēšanas līdzekļus, Ceresit celtniecības maisījumus, Makroflex putas, blīvēšanas līdzekļus un būvniecības līmes, Moment līmes, līmlentas un blīvēšanas līdzekļus, Metylan tapešu līmes un mitruma absorbētājus u.c.    

    


Amello
Amello mērķis ir atjaunot un uzturēt senās tradīcijas un prasmes.
Kompānija piedāvā apdares materiālus, kas gatavoti no dabīgām izejvielām, kā arī jaunas un saistošas koka virsmu apdares idejas. Amello linsēklu eļļas produkti ir dabiski produkti, kas izgatavoti uz linsēklu eļļas bāzes.
Linsēklu eļļas produkti izstrādāti koka virsmu aizsardzībai pret mitruma, pelējuma sēnītes un citu ārēju faktoru iedarbību. Linsēklu eļļas produkti ir piemēroti arī izmantošanai iekštelpās. Amello izstrādājumi piešķir koksnei patīkamu izskatu izceļot koka dabīgo struktūru.

WagnerBaltic
Wagner ir vadošais tirgus līderis augsto tehnoloģiju produktu ražošanā, kas piedāvā dažāda veida sistēmas krāsošanai ar krāsu, pulverkrāsu u.c.

SpeedHeater
Infrasarkano staru krāsu noņēmēji, kas ir labs palīgs gan profesionāliem, gan lietošanai mājas apstākļos.


Tyrolit
 Abrazīvie materiāli


 

Knauf
Knauf ir ģimenes uzņēmums. Starptautiski atzīts, ar iniciatīvu apveltīts būvmateriālu un būvniecības sistēmu ražotājs, kuru raksturo talants un uzdrīkstēšanās saskatīt nākotnes perspektīvas, inovāciju un investīciju iespējas, kā arī spēja ātri pieņemt pareizos lēmumus.

 

EJOT
EJOT uzņēmumu grupa darbojas savienojumu tehnoloģiju jomā un ir Eiropas tirgus līderi savienojumu tehnoloģiju nozarē. Uzņēmums ir arī viens no starptautiskās alianses Global Fastener Alliance (GFA) dibinātājiem. Šobrīd aliansē apvienojušies septiņi vadošie savienojumu tehnoloģiju nozares uzņēmumi. Alianse palīdz nodrošināt EJOT produktu un tehnoloģiju globālu pieejamību klientiem, kas darbojas starptautiskā līmenī.

 


 

Rockwool
ROCKWOOL grupa ir pasaules mēroga līdere akmens vates ražošanā. Akmens vate ir materiāls, kas uzlabo dzīves kvalitāti miljoniem cilvēku un palīdz samazināt vides aizsardzības problēmas, tādas kā siltumnīcas efekts, smogs un skābais lietus. ROCKWOOL izolācija nodrošina siltu un patīkamu mikroklimatu telpā tad, kad ārā ir sals. Bet karstā klimatā akmens vate palīdz uzturēt komfortabli vēsu telpu temperatūru.

 


 

Tenapors
TENAPORS ir TENAX grupas uzņēmums, kas ir viens no lielākajiem putupolistirola produktu ražotājiem Baltijā. TENAPORS klāstā ir:
- siltumizolācijas materiāli;
- Sendvičtipa paneļi, industriālo ēku būvniecībai;
- Dobeles panelis - paliekošie veidņi, monolīta dzelzsbetona ēku būvniecībai.

 


 

Osmo Baltic OÜ

Osmo Baltic OÜ ir vienīgais oficiālais "Osmo Holz und Color GmbH & Co" pārstāvis Baltijā.
Kompānija papildus plašajam koka izstrādājumu klāstam tirgū piedāvā arī lielu koksnes aizsargeļļu izvēli, kas vairākus gadus pēc kārtas Eiropā ir novērtētas kā labākās koksnes eļļas, kuru pamatā ir dabiskas augu eļļas un vaski.

 


 

SAKRET

AS Sakret Holdings ir lielākais sauso būvniecības materiālu ražotājs Baltijā ar 100% Latvijas kapitālu. Uzņēmuma sastāvā ietilpst sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu ražošanas uzņēmumi Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.
AS Sakret Holdings atbilstoši Eiropas Savienības kvalitātes standartiem ražo mūrjavu, betonu, apmetumus, būvķīmiju, materiālus siltināšanas sistēmām u.c.
SAKRET ir saņēmis Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Attīstības balvu kā straujāk augošais Latvijas uzņēmums, kā arī divas reizes Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas Eksporta un inovācijas balvu par importa aizstājējproduktu.

 

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive